17/2017

Kluci si spolu udělali výlet za tetou a za miminkem. Já s Faníkem si užívala domácí klídek a pohodu. Pak jsme si to vyměnili a já s Eliášem šla navštívit jeho školku a oslavit čarodějnice. Jenže to byl den blbec. Ráno byli oba kluci očkovaní a na Čarodějnice nedorazil ani Kája ani Sárinka. Navíc se mu tam udělalo špatně, tak jsme jeli brzy domů.

Následně jsme zvolnili a užívali si klídku a pohody. Každé ráno malovali a odpoledne šli na zahradu nebo na procházku. Největší srandu kluci měli, když jsme naložili našeho psa (17 let) do auta, aby se mohl proběhnout po Lesoparku, který je od nás vzdálený necelé dva kilometry. Jenže dědeček by to neušel a my se snažíme, aby aspoň jednou týdně se venku trochu prošel.

Nakonec jsme jeli nakoupit na Zličín, protože jsme se s mužem shodli, že s Fandou je to o žloutenku, nakupovat ve Slaným. Popravdě nechce se mi s nimi chodit ani na hřiště. O víkendu k nám měli přijet moji rodiče a všichni jsme se na čarodějnice měli přesunout ke tchánovcům. Nakonec tenhle plán nevyšel. A tak jen v sobotu dorazili moji rodiče a odpoledne se úplnou náhodou zastavil i můj bratr...

Čarodějnice jsem už prožívali v klidu na zahradě. Zasadili jsme papriky a rajčata, opekli buřty a večer jsme malovali čarodějnici a povídali si o tom. (Asi se mi povedlo Eliho trochu vyděsit, protože mu dlouho trvalo než usnul.) 


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

28 - 34 tt

Naposledy

Už je to přes rok...