17. a 18. Měsíc

Utíká to a přes léto jednou tak rychleji.
Faník roste jako z vody a jsou okamžiky, kdy přemýšlím od koho zrovna tohle podědil. V dobrém věstšinou.
Je to malý smíšek, který ví jak velkou moc má jeho stydlivý andělský úsměv. To že uvnitř jsou všichni čerti i s Luciferem umí dokonale skrýt.
Je to velký kramář, žádný šuplík si před ním nemůže být jistý. Na druhou stranu pokud ví že tam jsou věci pro něj ani se ho nedotkne. Proč by tam lezl? Tam jistě není nic zajímavého!
Pokud ho zrovna netrápí rostoucí špičáky není nějak náročný na jídlo. Jako nejvíce sofistikovaný pokrm mu stačí rohlík a nebo celé jablko, kdy mi vrátí jen šťopku. Občas i semnínka. Zbytek jablka ale neúprosně mizí v jeho útrobách.
Je to zákeřný útočník. Dneska se schoval tátovi i bráškovi za dveře a když ho oba marně již několik minut hledali z ničeho nic na Eliho vyběhnul se svým "tadyyyy". Eli se lekl, hodně, ale před bráchou to nepřiznal.
Co se míry váhy týká má v roce a půl 83 cm a kolem 10,5 kg.

Miluje hry na schovku a honěnou. Bráchu bere taky jako skvělou interaktivní hračku. Opičí se po něm, což mě někdy dovádí k šílenství a někdy mi to přijde hrozně roztomilý. A začíná mi už doma pomáhat. Zapíná pračku a dává prádlo do pračky. (Už jsem mu vyprala i jednoho dinosaura a auto.)

Den ode dne ty dva raubíře miluju víc a víc a když mám pocit, že už to víc nejde, překvapí mě a ta láska zase roste. Zjistila jsem, že ty dvě sluníčka mému životu daly smysl. A jsem za tohle uvědomění ráda.


Komentáře

Okomentovat

Velice si vážím Vašeho názoru a jsem ráda, že jste mi tu zanechali komentář.

Populární příspěvky z tohoto blogu

28 - 34 tt

Naposledy

Už je to přes rok...