10. Měsíců

Novinky v domě jsou, že se Faník rozjedl. Sní úplně všechno, pokud je to podáváno z mého talíře. Z dětských lahviček nejí žádné. Občas nějakou s těstovinami.

Umí vylézt na gauč a to je jeho nejoblíbenější stanoviště ze kterého pozoruje veškeré dění. Se sestupem z gauče to bývá horší. Ale občas se mu to i povede. 

U slov jsme se zasekli na "máma", "bába" a "blbá" (nepopiratelný vliv dědečka). 

A umí krásně paci, paci a moc se u toho směje. A naučil se i "Jak jsi veliký?" (Přesnem druhý den po tom co jsem napsala, že to neumí.) 

Spí docela v pohodě. Třikrát během dne a v noci se budí maximálně dvakrát. (Kolem druhé a čtvrté ráno.) Vstáva ale mezi pátou a šestou. 

Šibal je zo ale pořád stejný. 


Komentáře

 1. Tohle přesně jsem tu měla včera!!! Křesílko Bibiny a lézt na něj hrozná sranda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás to samý, jsem z něj na mrtvici!

   Vymazat
 2. To ja jsem malemu poridila k vanocum toto "houpaci kreslo" - http://www.detske-kocarky.cz/lehatko-newbuddy-lasco-2015.html bala jsem se, ze to prevrhne, ale Patrik se hodne snazil a nepovedlo se mu to a je Pata dracek ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak Faník už tohle i převrhnul a zdálo se mu že to je děsná sranda. Já měla málem mrtvici. A kupodivu to šel ještě jednou zopakovat, naštěstí to už se mu nepovedlo - opřela jsem židličku o stěnu. Tak zkouší nalézáni ze všech stran!

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Velice si vážím Vašeho názoru a jsem ráda, že jste mi tu zanechali komentář.

Populární příspěvky z tohoto blogu

28 - 34 tt

Už je to přes rok...

8. Rybko, mňamko